HerbasVilniaus apygardos administracinis teismas

Teisėjai

Vardas, pavardė

 Pareigos

Telefonas

El. paštas

Arūnas Kaminskas Teisėjas (8 5) 264 8749 arunas.kaminskas@teismas.lt
Dalia Švilpienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8726 dalia.svilpiene@teismas.lt
Raimonda Zemeckaitė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8726 raimonda.zemeckaite@teismas.lt
Beata Martišienė (iki 2018-09-01 vaiko priežiūros atostogose) Teisėja (8 5) 264 8729 beata.martisiene@teismas.lt
Ana Matutienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8730  ana.matutiene@teismas.lt
Bronius Januška Teisėjas (8 5) 264 8717 bronius.januska@teismas.lt
Laura Žvirblienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8718 laura.zvirbliene@teismas.lt
Dalia Kalantienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8718 dalia.kalantiene@teismas.lt
Donatas Vansevičius Teisėjas (8 5) 264 8720 donatas.vansevicius@teismas.lt
Jolanta Jukonytė-Kuprevičienė Teisėjo padėjėjas (8 5) 264 8721 jolanta.jukonyte@teismas.lt 
Rasa Šimkuvienė  Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8721 rasa.simkuviene@teismas.lt
Egidija Puzinskaitė Teisėja (8 5) 264 8759 egidija.puzinskaite@teismas.lt
Limantė Stankevičiūtė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8758 limante.stankeviciute@teismas.lt
Irena Mialdunienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8758 irena.mialduniene@teismas.lt
Ernestas Spruogis Teisėjas (8 5) 264 8743 ernestas.spruogis@teismas.lt
Joana Gladka Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8744 joana.gladka@teismas.lt
Tatjana Baškir Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8744 tatjana.baskir@teismas.lt
Henrikas Sadauskas Teisėjas (8 5) 264 8960 henrikas.sadauskas@teismas.lt
Dalia Staugienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8714 dalia.staugiene@teismas.lt
Alma Buinovskienė  Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8714 alma.buinovskiene@teismas.lt 
Jūratė Gaidytė-Lavrinovič Teisėja (8 5) 264 8711 jurate.gaidyte@teismas.lt
Lolita Mockevičienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8712 lolita.mockeviciene@teismas.lt
Natalija Kudzevičienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8712 natalija.kudzeviciene@teismas.lt 
Ina Kirkutienė  Teisėja (8 5) 264 8735 ina.kirkutiene@teismas.lt
Jolanta Talutienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8736 jolanta.talutiene@teismas.lt
Vida Verikienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8736 vida.verikiene@teismas.lt
Irena Paulauskienė Teisėja (8 5) 264 8709 irena.paulauskiene@teismas.lt
Jūratė Domarkaitė Teisėjo padėjėjas (8 5) 264 8710 jurate.domarkaite@teismas.lt 
Agnė Bartkevičienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8710 agne.bartkeviciene@teismas.lt
Iveta Pelienė Teisėja (8 5) 264 8961 iveta.peliene@teismas.lt
Irena Junevičienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 1271 irena.juneviciene@teismas.lt
Marta Prokopovič  Posėdžių sekretorė (8 5) 264 1271 marta.prokopovic@teismas.lt
Jolanta Malijauskienė Teisėja (8 5) 264 8722 jolanta.malijauskiene@teismas.lt
Inga Lipnickienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8966 inga.lipnickiene@teismas.lt
Dina Belova Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8722 dina.belova@teismas.lt
Jolita Rasiukevičienė Teisėja (8 5) 264 8739 jolita.rasiukeviciene@teismas.lt
Vaidutė Raišytė-Žiemienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8740  vaidute.raisyte@teismas.lt
Vaiva Matuizaitė Posėdžių sekretorė  (8 5) 264 8740  vaiva.matuizaite@teismas.lt 
Liudmila Zaborovska Teisėja (8 5) 264 1273 liudmila.zaborovska@teismas.lt
Vadim Gasperskij Teisėjo padėjėjas (8 5) 264 1274 vadim.gasperskij@teismas.lt
Aneta Rynkevič Posėdžių sekretorė (8 5) 264 1274 aneta.rynkevic@teismas.lt
Margarita Stambrauskaitė Teisėjas (8 5) 264 8737 margarita.stambrauskaite@teismas.lt
Rimantė Valiulienė Teisėjo  padėjėja (8 5) 264 8738 rimante.valiuliene@teismas.lt
Agneta Milena Veršilo Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8738 agneta.versilo@teismas.lt
Marius Bajoras Teisėjas (8 5) 264 8747 marius.bajoras@teismas.lt
Alina Karpovič Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8748 alina.karpovic@teismas.lt
Simona Mockutė  Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8748 simona.mockute@teismas.lt
Mefodija Povilaitienė Teisėja (8 5) 264 8745 mefodija.povilaitiene@teismas.lt
Gabrielė Monstvilaitė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8746 gabriele.monstvilaite@teismas.lt
Jurgita Petkevičienė  Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8746 jurgita.petkeviciene@teismas.lt
Milda Vainienė Teisėjas (8 5) 264 8733 milda.vainiene@teismas.lt
Marija Vaičiūnaitė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8734 marija.vaiciunaite@teismas.lt
Oksana Babaitienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8734 oksana.babaitiene@teismas.lt 
Rasa Ragulskytė-Markovienė Teisėja (8 5) 264 8713 rasa.markoviene@teismas.lt
Edvardas Jucius Teisėjo padėjėjas (8 5) 264 8963 edvardas.jucius@teismas.lt
Vaida Kazlauskienė  Posėdžių sekretorė  (8 5) 264 8963 vaida.kazlauskiene@teismas.lt
Rūta Miliuvienė Teisėja (8 5) 264 8741 ruta.miliuviene@teismas.lt
Tomas Gagys  Teisėjo padėjėjas (8 5) 264 8742 tomas.gagys@teismas.lt
Nijolė Pašvenskienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8742 nijole.pasvenskiene@teismas.lt 
Rytis Krasauskas Teisėjas (8 5) 264 8715 rytis.krasauskas@teismas.lt
Rūta Petrauskaitė-Kutkienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8716 ruta.petrauskaite@teismas.lt
Asta Statkevičienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8716 asta.statkeviciene@teismas.lt
Tomas Blinstrubis Teisėjas (8 5) 264 8731 tomas.blinstrubis@teismas.lt
Edita Sakalinskaitė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8732  edita.sakalinskaite@teismas.lt
Renata Latvaitienė  Posėdžių sekretorė   (8 5) 264 8732  renata.latvaitiene@teismas.lt 
Violeta Balčytienė Teisėja (8 5) 264 8708 violeta.balcytiene@teismas.lt
Elinga Bistrickienė Teisėjo padėjėja (8 5) 264 8707 elinga.bistrickiene@teismas.lt
Aistė Lunienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8707 aiste.luniene@teismas.lt
Violeta Petkevičienė Teisėja (8 5) 264 8728 violeta.petkeviciene@teismas.lt
Austina Plungytė Teisėjo padėjėja  (8 5) 264 8750 austina.plungyte@teismas.lt
Akvilė Sarcevičienė Posėdžių sekretorė (8 5) 264 8750 akvile.sarceviciene@teismas.lt
Informaciją atnaujino: Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė
Informacija atnaujinta: 2018-01-11 14:43

TEISMO DARBO

LAIKAS:
 I-IV   8.00 -17.00
 V       8.00-15.45

DOKUMENTŲ PRIĖMIMAS:

 I-IV   7.30-17.00
 V       7.30-15.45

SUSIPAŽINIMAS SU BYLOMIS:

I-IV   8.00-17.00

V       8.00-15.45

PIETŲ PERTRAUKA: 

12.00-12.45

KONTAKTAI

Žygimantų g. 2

01102 Vilnius
tel. (8 5) 264 8703
faks. (8 5) 264 8701
vilniaus.administracinis@teismas.lt

Duomenys kaupiami

ir saugomi Juridinių asmenų

registre, kodas 188733964

BENDRAS RAŠTINĖS SKYRIAUS

tel. (8 5) 264 8703

KONTAKTAI ŽINIASKLAIDAI:

tel. (8 5) 264 1270, mob. tel.: +370 698 16 692, 

+370 612 49 869 

el. p. sigita.baltaduone@teismas.lt

Naujienų prenumerata

 

Teismų pranešimai

Tvarkaraščių paieška

Sprendimų paieška

NTA

Teismų sistemos intranetas

 
Viso apsilankė:4270939Šiandien:2722Dabar naršo:25